Inne sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9
w roku szkolnym 2014/2015

Lp. Uczniowie - uczestnicyRezultat KonkursOpiekun
1. Wiktoria WojturskawyróżnienieKonkurs literacki "Zło dobrem zwyciężaj" - ksiądz Jerzy Popoiełuszko - sługa prawdy i wolnościI. Chrzan
2. Dawid KamińskiI miejsceOgólnopolski Konkurs Fotograficzny "Obiektywem widziane - bł. Ksiądz Jerzy Popoiełuszko"A. Dec

[Pokaż więcej]

Inne sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9
w roku szkolnym 2013/2014

Lp. Uczniowie - uczestnicyRezultat KonkursOpiekun
1. Pola KaszubaI miejsceX Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wspomnienia z wakacji" - kategoria przyrodaA. Dec
2. Anna GóralII miejsceX Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wspomnienia z wakacji" - kategoria przyrodaA. Dec
3. Wiktoria GubernatwyróżnienieX Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wspomnienia z wakacji" - kategoria niezwykłe widokiA. Dec
4. Dominika FicekwyróżnienieX Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wspomnienia z wakacji" - kategoria niezwykłe widokiA. Dec
5. Pola KaszubaIII miejsceMiędzyszkolny konkurs z cylku "Korespondencja sztuk: ojczyzna, przyjaźń"A. Dec
6. Patrycja Palczak
Bartosz Kumor
Hubert Bereś
II miejsceMiędzyszkolny konkurs artystyczny "Aleksander Fredro jest w dobrym humorze"A. Dłuska
7. Dominika StachowiczlaureatPrzegląd Rejonowy XV Wojewódzkiego Konkursu "Sacrum w literaturze i sztuce"E. Chmiel
A. Dec
8. Patrycja MulawalaureatPrzegląd Rejonowy XV Wojewódzkiego Konkursu "Sacrum w literaturze i sztuce"E. Chmiel
A. Dec
9. Dominika StachowiczII miejsceKonkurs MAMZAWOOD dla gimnazjalistów województwa podkaprackiegoE. Chmiel (koordynator)
10. Adam Kobiernik
Krzysztof Raczek
Daria Szczurek
Dominika Gajewska
I miejsceKonkurs "Magiczny Rzeszów"W. Raczek
11. Bartosz WitkowskilaureatWojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej "Sapere aude" - odważ się być mądrym w kategorii interdyscyplinarnejI. Dybowska
12. Michał SobolakfinalistaWojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej "Sapere aude" - odważ się być mądrym w kategorii interdyscyplinarnejS. Fugas
13. Maciej DomaradzkifinalistaWojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej "Sapere aude" - odważ się być mądrym w kategorii interdyscyplinarnejS. Fugas
14. Jakub LiszczfinalistaWojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej "Sapere aude" - odważ się być mądrym w kategorii interdyscyplinarnejI. Dybowska
15. Anna GóralwyróżnienieMiędzynarodowy Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży "NASI SĄSIEDZI - ZACZAROWANY OGRÓD"M. Motyka-Malecka
16. Jagoda SzalII miejsceKonkurs Humoru FrancuskiegoM. Marut
17. Halszka WajdowiczIII miejsceKonkurs Recytatorski im. Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoB. Olszewska
18. Bernadetta WilkwyróżnienieKonkurs Recytatorski im. Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoA. Kluz
19. Jakub Chołody
Patryk Warchoł
Mikołaj Dybał
I miejsceEliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - klasyfikacja drużynowaS. Fugas
20. Jakub ChołodyI miejsceEliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - klasyfikacja indywidualnaS. Fugas
21. Patryk WarchołII miejsceEliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - klasyfikacja indywidualnaS. Fugas
22. Mikołaj DybałIII miejsceEliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - klasyfikacja indywidualnaS. Fugas
23. Jakub Szypułabardzo dobryKangur MatematycznyM. Socha
24. Michał KowalczykwyróżnienieKangur MatematycznyA. Zagocka-Zboril
25. Jakub FicekwyróżnienieKangur MatematycznyM. Świętoń
26. Albert CzechwyróżnienieKangur MatematycznyM. Pondel
27. Jakub BieniaszwyróżnienieKangur MatematycznyM. Świętoń
28. Łukasz GruchaławyróżnienieKangur MatematycznyJ. Amano
29. Sebastian HecwyróżnienieKangur MatematycznyM. Pondel
30. Dominika JedynakwyróżnienieKangur MatematycznyM. Pondel
31. Joanna KrawczykwyróżnienieKangur MatematycznyJ. Amano
32. Maciej DomaradzkiwyróżnienieKangur MatematycznyA. Zagocka-Zboril
33. Andrzej SiudawyróżnienieKangur MatematycznyJ. Amano
34. Łucja PotępawyróżnienieKangur MatematycznyJ. Amano
35. Jan FornalwyróżnienieKangur MatematycznyD. Basaj
36. Bartosz GawełwyróżnienieKangur MatematycznyM. Pondel
37. Michał CiasnochawyróżnienieKangur MatematycznyD. Basaj
38. Adam WątrobawyróżnienieKangur MatematycznyD. Basaj
39. Kajetan KorszeńwyróżnienieKangur MatematycznyD. Basaj
40. Norbert HanfwyróżnienieKangur MatematycznyM. Pondel
41. Marek LechowiczwyróżnienieKangur MatematycznyA. Zagocka-Zboril
42. Jakub ZakonekwyróżnienieKangur MatematycznyA. Zagocka-Zboril
43. Lidia MądrzakwyróżnienieKangur MatematycznyD. Basaj
44. Maciej DomaradzkikaonPolsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"...
45. Łukasz PitruskaonPolsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"...
46. Dominika JedynaktaonPolsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"...
47. Bartosz WitkowskilaureatPowiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach NiemieckojęzycznychM. Tęcza
48. Wiktoria MikalaureatPowiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach NiemieckojęzycznychA. Rzemińska
49. Barbara BilkiewiczlaureatPowiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach NiemieckojęzycznychM. Tęcza
50. Gabor TęczalaureatPowiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach NiemieckojęzycznychM. Tęcza
51. Bartosz Witkowski
Gabor Tęcza
Barbara Bilkiewicz
Aleksandra Olszańska
II miejsceWojewódzki Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych i PonadgimnazjalnychM. Tęcza
52. Weronika OżóglaureatOgólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle IIA. Dec
53. ...II miejsceI Gimnazjalne Zawody Pierwszej Pomocy PCK...
54. Dominika Adamczyk
Jakub Dąbek
Dominika Ficek
Wiktoria Gubernat
Patryk Hudzik
Jagoda Misiuk
Jan Tomczyk
Dominika Wąsacz
III miejscePowiatowy Konkurs „Gimnazjalne Spotkania Teatralne”R. Niemczyk
55. Jakub Ficek
finalistaKonkurs Wiedzy Obywatelskiej i EkonomicznejR. Niemczyk

Inne sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9
w roku szkolnym 2012/2013

Lp. Uczniowie - uczestnicyRezultat KonkursOpiekun
1. Aleksandra WilkI miejsceIX Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wspomnienia z wakacji" - kategoria makroA. Dec
2. Aleksandra BlicharzII miejsceIX Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wspomnienia z wakacji" - kategoria makroA. Dec
3. Monika SkorupkaIII miejsceIX Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wspomnienia z wakacji" - kategoria makroA. Dec
4. Aleksandra WilkI miejsceIX Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wspomnienia z wakacji" - kategoria architekturaA. Dec
5. Mikołaj CiszewskiII miejsceIX Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wspomnienia z wakacji" - kategoria architekturaA. Dec
6. Aleksandra BlicharzwyróżnienieIX Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wspomnienia z wakacji" - kategoria architekturaA. Dec
7. Daria SzczurekwyróżnienieKonkurs Recytatorsko-Teatralny "My sami" - kategoria poezjaB. Olszewska
8. Michał OleszkoI miejsceWojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej "Ochrona środowiska a zdrowie człowieka"A. Chmiel
9. Karolina SasielaI miejsceMiędzyszkolny konkurs z cyklu "Korespondencja sztuk" pod hasłem "Świat dziecka"A. Dec
10. Katarzyna CzopwyróżnienieMiędzyszkolny konkurs z cyklu "Korespondencja sztuk" pod hasłem "Świat dziecka"A. Dec
11. Aleksandra WilkwyróżnienieMiędzyszkolny konkurs z cyklu "Korespondencja sztuk" pod hasłem "Świat dziecka"A. Dec
12. Daria Łubkowskanagroda głównaXX Wojewódzki Konkurs Szopek BożonarodzeniowychA. Dec
13. Gabriela Bednarz
Justyna Kurcek
nagroda głównaXX Wojewódzki Konkurs Szopek BożonarodzeniowychA. Dec
14. Karolina Półtotrak
Dominika Urban
Justyna Tereszkiewicz
wyróżnienieXX Wojewódzki Konkurs Szopek BożonarodzeniowychA. Dec
15. Dominika Śliwa
Adrianna Słomska
wyróżnienieXX Wojewódzki Konkurs Szopek BożonarodzeniowychA. Dec
16. Małgorzata Ragan
Zuzanna Grzesik
wyróżnienieXX Wojewódzki Konkurs Szopek BożonarodzeniowychA. Dec
17. Katarzyna Bembenek
Ada Sozańska
Monika Kordoń
Anna Pospieszil
wyróżnienieXX Wojewódzki Konkurs Szopek BożonarodzeniowychA. Dec
18. Ewa Świder
Daria Gruba
wyróżnienieXX Wojewódzki Konkurs Szopek BożonarodzeniowychA. Dec
19. Michał Bartkowicz
Kacper Kret
Arkadiusz Kogut
wyróżnienieXX Wojewódzki Konkurs Szopek BożonarodzeniowychA. Dec
20. Aleksandra SiwieckawyróżnienieIII Edycja Podkarpackiego Konkursu "Mały Samarytanin"A. Dec
21. Joanna KsiążekwyróżnienieIII Edycja Podkarpackiego Konkursu "Mały Samarytanin"A. Dec
22. Dominika StachowiczwyróżnienieIII Edycja Podkarpackiego Konkursu "Mały Samarytanin"A. Dec
23. Patrycja StafiejwyróżnienieIII Edycja Podkarpackiego Konkursu "Mały Samarytanin"A. Dec
24. Adrian BoberwyróżnienieIII Edycja Podkarpackiego Konkursu "Mały Samarytanin"A. Dec
25. Marcin MurawskiwyróżnienieIII Edycja Podkarpackiego Konkursu "Mały Samarytanin"A. Dec
26. Marcin MurawskiLaureat I miejscaIII Edycja Podkarpackiego Konkursu "Mały Samarytanin"A. Dec
27. Monika SkorupkaLaureat II miejscaMiędzynarodowy Konkurs Artystyczny im. W Pietrzaka - kategoria fotografiaA. Dec
28. Joanna KsiążekI miejsceetap rejonowy XIV Wojewódzkiego Konkursu "Sacrum w Literaturze i Sztuce" - kategoria poezja śpiewanaA. Dec
E. Chmiel
29. Joanna KsiążekLaureat "Złotej Ósemki"XIX edycja Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków 8 WspaniałychA. Dec
30. Kinga GrużewskaLaureat "Złotej Ósemki"XIX edycja Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków 8 WspaniałychA. Dec
31. Aleksandra SiwieckaLaureat "Srebrnej Ósemki"XIX edycja Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków 8 WspaniałychA. Dec
32. Marcin MurawskiLaureat "Srebrnej Ósemki"XIX edycja Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków 8 WspaniałychA. Dec
33. Gabor TęczaI miejsceXI Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistow - etap regionalnyM. Tęcza
34. Anna ZawadzkaIII miejsceXI Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistow - etap regionalnyM. Tęcza
35. Bartosz WitkowskiIII miejsceII Podkarpacki Konkurs Pięknego CzytaniaB. Olszewska
36. Bartosz WitkowskilaureatXIII Sarzyński Konkurs Chemiczny na rok szkolny 2012/2013E. Wróbel Łukasiak
37. Piotr ToczeklaureatXIII Sarzyński Konkurs Chemiczny na rok szkolny 2012/2013E. Wróbel Łukasiak
38. Tomasz CzyżlaureatXIII Sarzyński Konkurs Chemiczny na rok szkolny 2012/2013E. Wróbel Łukasiak
39. Przemysław PrusaklaureatXIII Sarzyński Konkurs Chemiczny na rok szkolny 2012/2013J. Sowa
40. Mirosław BłażejII miejsceV Edycja Konkursu Informatycznego o Puchar Prezesa Asseco Poland "ZSE PROGRAMMER'S" dla gimnazjalistów z regionu podkarpackiegoI. Dybowska
41. Łukasz KondraciukV miejsceV Edycja Konkursu Informatycznego o Puchar Prezesa Asseco Poland "ZSE PROGRAMMER'S" dla gimnazjalistów z regionu podkarpackiegoS. Fugas
42. Piotr ToczekV miejsceV Edycja Konkursu Informatycznego o Puchar Prezesa Asseco Poland "ZSE PROGRAMMER'S" dla gimnazjalistów z regionu podkarpackiegoI. Dybowska
43. Daria SzczurekwyróżnienieKonkurs Recytatorski Poezji i Prozy Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoB. Olszewska
44. Przemysław OliwaI miejsceEliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - klasyfikacja indywidualnaS. Fugas
45. Jakub ChołodyII miejsceEliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - klasyfikacja indywidualnaS. Fugas
46. Patryk WarchołIII miejsceEliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - klasyfikacja indywidualnaS. Fugas
47. Przemysław Oliwa
Jakub Chołody
Patryk Warchoł
I miejsceEliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - klasyfikacja drużynowaS. Fugas
48. Łukasz KondraciuklaureatOgólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle IIA. Dec
49. Karolina PółtorakI miejsceOgólnopolski Konkurs "Z Prymasem Tysiąclecia w Trzecie Tysiąclecie" - kategoria plastycznaA. Dec
50. Daria ŁubkowskaII miejsceII Ogólnopolski Konkurs "Królowa Jadwiga i jej dokonania" - kategoria plastycznaA. Dec
51. Patrycja MulawaIII miejsceXI Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Z piosenką przez Europę"M. Tutak-Bik
52. Paulina WiechwyróżnienieXVII Regionalny Konkurs Recytatorski o "Skrzydło Orle"I. Chrzan
53. Gabriela PrucnalwyróżnienieIX Podkarpacki Konkurs Poetycki "Ja i świat"I. Chrzan
54. Gimnazjum nr 9V miejsceOgólnopolska Kampania Edukacyjna "Dobre rady na elektroodpady"J. Sowa
55. Justyna KurcekI miejsceOgólnopolski Konkurs "Wawelska Pani w oczach dzieci"A. Dec
56. Bartosz WitkowskiIII miejsceMłodzież w Unii Europejskiej - "Akademia Młodego Dyplomaty"S. Tomaka
57. Gabor TęczafinalistaXI Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla GimnazjalistówM. Tęcza
58. Gabor Tęcza
Bartosz Witkowski
Aleksandra Olszańska
Katarzyna Rałowska
Albert Czech
I miejsceWojewódzki Konkurs Wiedzy o Krajach NiemieckojęzycznychM. Tęcza
59. Anna Zawadzka
Michał Oleszko
Barbara Bilkiewicz
Aleksandra Życzyński
II miejsceWojewódzki Konkurs Wiedzy o Krajach NiemieckojęzycznychM. Tęcza

Inne sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9
w roku szkolnym 2011/2012

Lp. Uczniowie - uczestnicyRezultat KonkursOpiekun
1.Justyna BrockaI miejsceX Powiatowy Festiwal Pieśni Religijnej "Śpiewem uwielbiajmy Pana"A. Dec
E. Chmiel
2.Kinga GrużewskaIII miejsceX Powiatowy Festiwal Pieśni Religijnej "Śpiewem uwielbiajmy Pana"A. Dec
E. Chmiel
3.Olga MrozowiczlaureatVIII Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wspomnienia z wakacji"A. Dec
4.Aleksandra WilklaureatVIII Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wspomnienia z wakacji"A. Dec
5.Weronika BuczyńskalaureatVIII Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wspomnienia z wakacji"A. Dec
6.Mikołaj CiszewskilaureatVIII Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wspomnienia z wakacji"A. Dec
7.Magdalena MaderawyróżnienieXIV Konkurs plastyczno-fotograficzny "Nastroje jesieni"A. Dec
8.Bartłomiej WojtyśII miejsceXX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK - Etap Rejonowy Szkół GimnazjalnychJ. Amano
9. Kamila KędraI miejscePodkarpacki Konkurs "Mały Samarytanin"A. Dec
10. Oliwia KozikII miejscePodkarpacki Konkurs "Mały Samarytanin"A. Dec
11. Dominika ŚliwawyróżnienieKonkurs LOP "Mój las"A. Chmiel
12. Michał RusineklaureatOgólnopolska olimpiada z j. angielskiego "Olimpus"K. Czupryk
13. Jakub PelclaureatOgólnopolska olimpiada z j. angielskiego "Olimpus"K. Czupryk
14. Anna Ragan
Agata Kwiatkowska
wyróżnienieXIX Wojewódzki Konkurs Szopek BożonarodzeniowychA. Dec
15. Natalia Smyżeń
Sabina Berkowicz
wyróżnienieXIX Wojewódzki Konkurs Szopek BożonarodzeniowychA. Dec
16. Jakub Czach - śpiew
Michał Jakubczak - akompaniament
laureatEliminacje Rejonowe XIII Wojewódzkiego Konkursu "Sacrum w literaturze i sztuce"A. Dec
E. Chmiel
17. Anna PaligalaureatEliminacje Rejonowe XIII Wojewódzkiego Konkursu "Sacrum w literaturze i sztuce" - kategoria recytacjaI. Chrzan
18. Paulina FrączeklaureatEliminacje Rejonowe XIII Wojewódzkiego Konkursu "Sacrum w literaturze i sztuce" - kategoria recytacjaB. Olszewska
19. Olga JezierskaII miejsceIII Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. W. PietrzakaA. Dec
20. Jakub Czach - śpiew
Michał Jakubczak - akompaniament
wyróżnienieXIII Wojewódzki Konkurs"Sacrum w literaturze i sztuce"A. Dec
E. Chmiel
21. Paulina FrączekwyróżnienieXIII Wojewódzki Konkurs "Sacrum w literaturze i sztuce" - kategoria recytacjaB. Olszewska
22. Oliwia Koziklaureat"ZŁOTA ÓSEMKA" Miasta Rzeszowa w XVIII edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków "8 Wspaniałych" A. Dec
23. Łukasz Kołodziejlaureat"SREBRNA ÓSEMKA" Miasta Rzeszowa w XVIII edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków "8 Wspaniałych" A. Dec
24. Oliwia KozikII miejsceWojewódzki Festiwal Piosenki Ekologiczno-PrzyrodniczejA. Dec
E. Chmiel
25. Urszula MarnikII miejsceWojewódzki Festiwal Piosenki Ekologiczno-PrzyrodniczejA. Dec
E. Chmiel
26. Mirosław BłażejI miejsceIV edycja konkursu "ZSE Programmer's"I. Dybowska
27. Katarzyna CzarniklaureatPodkarpacki Konkurs Patriotyczny "Ks. Piotr Skarga"A. Dec
28. Justyna KurceklaureatPodkarpacki Konkurs Patriotyczny "Ks. Piotr Skarga"A. Dec
29. Karolina SzalafinalistaPodkarpacki Konkurs Patriotyczny "Ks. Piotr Skarga"A. Dec
30. Alicja ChiłłalaureatOgólnopolski Konkurs "W mojej młodości wypływam na głębię" - kategoria literackas. Feliksa
31. Przemysław OliwataonPolsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"J. Pięciak
32. Kacper FerenctaonPolsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"J. Pięciak
33. Przemysław KędziortaonPolsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"J. Pięciak
34. Michał PiórkowskitaonPolsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"J. Pięciak
35. Daniel SowataonPolsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"J. Pięciak
36. Piotr ToczeklaureatKonkurs Wiedzy Technicznej "Sapere Aude" - Odważ się być mądrymI. Dybowska
37. Artur KłyżI miejsceEliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - klasyfikacja indywidualnaS. Fugas
38. Przemysław OliwaII miejsceEliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - klasyfikacja indywidualnaS. Fugas
39. Artur Kłyż
Przemysław Oliwa
Patryk Warchoł
I miejsceEliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - klasyfikacja drużynowaS. Fugas
40. Joanna KsiążekwyróżnienieVII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Co nam zostawił Jan Paweł II?" - kategoria literackaA. Dec
41. Justyna TereszkiewiczI miejsceVII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Co nam zostawił Jan Paweł II?" - kategoria plastycznaA. Dec
42. Dominika ŚliwaII miejsceVII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Co nam zostawił Jan Paweł II?" - kategoria plastycznaA. Dec
43. Karolina PółtorakwyróżnienieVII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Co nam zostawił Jan Paweł II?" - kategoria plastycznaA. Dec
44. Jagoda Pieniążek
Zuzanna Homenda
Jakub Czach
Michał Jakubczak
Łukasz Kołodziej
Nagroda Grand PrixVII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Co nam zostawił Jan Paweł II?" - kategoria muzycznaA. Dec
E. Chmiel
45. Joanna Książek
Kinga Grużewska
Oliwia Kozik
Urszula Marnik
I miejsceVII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Co nam zostawił Jan Paweł II?" - kategoria muzycznaA. Dec
E. Chmiel
46. Anna Paliga
Alicja Chiłła
II miejsceVII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Co nam zostawił Jan Paweł II?" - kategoria muzycznaA. Dec
E. Chmiel
47. Kinga GrużewskaIII miejsceVII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Co nam zostawił Jan Paweł II?" - kategoria muzycznaA. Dec
E. Chmiel
48. Adrianna KaczmarzykI miejsceX edycja konkursu "W kręgu Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz" - kategoria: teatr jednego aktoraI. Chrzan
49. Joanna SawułaI miejsceX edycja konkursu "W kręgu Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz" - kategoria literackaI. Chrzan
50. Michał OleszkoII miejsceX edycja konkursu "W kręgu Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz" - kategoria literackaI. Chrzan
51. Justyna BrockaII miejsceX Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Z piosenką przez Europę”A. Dec
E. Chmiel
52. Zuzanna Homenda-śpiew
Michał Jakubczak-akompaniament
wyróżnienieX Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Z piosenką przez Europę”A. Dec
E. Chmiel
53. Michał OleszkowyróżnienieOgólnopolski Konkurs "Z Prymasem Tysiąclecia w Trzecie Tysiąclecie" - kategoria literacka: esejs. Feliksa
54. Adrianna KaczmarzykI nagrodaXVI Regionalny Konkurs Recytatorski o "Skrzydło Orle"I. Chrzan
55. Ewa GargałaII miejsceXVI Regionalny Konkurs Recytatorski o "Skrzydło Orle"A. Dłuska
56. Anna WięceknagrodaWojewódzki Konkurs Fotograficzny "Trzymaj Formę"J. Amano
57. Weronika BrzęknagrodaWojewódzki Konkurs Fotograficzny "Trzymaj Formę"J. Amano
58. Katarzyna GnapnagrodaWojewódzki Konkurs Fotograficzny "Trzymaj Formę"J. Amano
59. Małgorzata WilknagrodaWojewódzki Konkurs Fotograficzny "Trzymaj Formę"J. Amano
60. Artur Kłyż
Patryk Warchoł
Przemysław Oliwa
III miejsceFinał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu DrogowymS. Fugas

Inne sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9
w roku szkolnym 2010/2011

Lp. Uczniowie - uczestnicyRezultat KonkursOpiekun
1. Anna MarkowskaI miejsceVII Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wspomnienia z wakacji"A. Dec
2. Wiktoria MatuszII miejsceVII Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wspomnienia z wakacji"A. Dec
3. Katarzyna CzopIII miejsceVII Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wspomnienia z wakacji"A. Dec
4. Kinga Grużewska
Urszula Marnik
Daria Łubkowska
Patrycja Zimoch
Łukasz Kołodziej
Adam Kotula
I miejscePowiatowy Festiwal Pieśni ReligijnejA. Dec
E. Chmiel
5. Łukasz KołodziejI miejscePodkarpacki Konkurs "Mały Samarytanin"A. Dec
6. Kinga Grużewska
Michał Jakubczak
Łukasz Kołodziej
Adam Kotula
Oliwia Kozik
Joanna Książek
Daria Łubkowska
Urszula Marnik
Mariola Matuszek
Jadwiga Mikuła
Zuzanna Misiewicz
Olga Mrozowicz
Tomasz Piechota
Jagoda Pieniążek
Katarzyna Ochalik
Anna Sala
Anna Solecka
Patrycja Zimoch
I miejsceXIVPrzegląd Piosenki ReligijnejA. Dec
E.Chmiel
7. Katarzyna CzarnikIII miejsceWojewódzki Konkurs Patriotyczny ARCHIPELAG GUŁAGA. Dec
8. Karolina KijowskaI miejsceWojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej Ochrona środowiska a zdrowie człowiekaA. Chamielec
9. Bartosz KultysIII miejsceWojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej Ochrona środowiska a zdrowie człowiekaA. Chmiel
10.Anna Ragan
Agata Kwiatkowska
Daria Łubkowska
Justyna Kurcek
I miejsceWojewódzki Konkurs Szopek BożonarodzeniowychA. Dec
11.Monika Feret
Natalia Smyżeń
Sabina Berkowicz
III miejsceWojewódzki Konkurs Szopek BożonarodzeniowychA. Dec
12.Paulina BurakwyróżnienieWojewódzki Konkurs Szopek BożonarodzeniowychA. Dec
13.Chórek "Dziewiątka"
w składzie:
Kinga Grużewska
Oliwia Kozik
Joanna Książek
Daria Łubkowska
Urszula Marnik
Mariola Matuszek
Zuzanna Misiewicz
Jagoda Pieniążek
Katarzyna Ochalik
Monika Łobaza
Agnieszka Stopa
Patrycja Zimoch
Piotr Kuźniar
Tomasz Piechota
Michał Jakubczak
Łukasz Kołodziej
Adam Kotula
I miejscePrzegląd Kolęd i Pastorałek w CzudcuE. Chmiel
A. Dec
14.Karol JaniszewskiI miejscePowiatowy konkurs informatycznyI. Dybowska
15.Karol Janiszewski
Michał Guzek
II miejsce drużynowoPowiatowy konkurs informatycznyI. Dybowska
E. Chmiel
16.Anna PaligaII miejsceIX Edycja Konkursu "W Kręgu Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz" - kategoria recytacjaI. Chrzan
17.Alicja WoźniakwyróżnienieIX Edycja Konkursu "W Kręgu Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz" - kategoria recytacjaA. Dłuska
18.Dominika Prokop - PokrywkawyróżnienieIX Edycja Konkursu "W Kręgu Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz" - kategoria recytacjaB. Olszewska
19.Michał GuzekII miejsceKonkurs informatyczny "ZSE Programmers"E. Chmiel
20.Karol JaniszewskifinalistaKonkurs informatyczny "ZSE Programmers"I. Dybowska
21.Julia WierzbińskalaureatOgólnopolski konkurs "Na skrzydłach wiary i rozumu unosi się duch mojej młodości"A. Dec
22.Katarzyna GnapwyróżnienieIV Konkurs Fotograficzny MDK "Nie samą szkołą żyje człowiek"...
23.Paulina FrączekII miejscePodkarpacki Konkurs Recytatorski "Szkatułka" - poezja i proza o rzeczach zwyczajnych w kategorii szkoły gimnazjalneB. Olszewska
24.Patrycja Zimochlaureat "ZŁOTA ÓSEMKA" Miasta Rzeszowa w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nastolatków "8 Wspaniałych"A. Dec
25.Kinga GrużewskaI miejsceWojewódzki Finał Piosenki Przyrodniczo - EkologicznejA. Dec
J. Sowa
26.Oliwia Kozik
Urszula Marnik
IV miejsceWojewódzki Finał Piosenki Przyrodniczo - EkologicznejA. Dec
J. Sowa
27.Brygida Kuchnalaureat16. Światowe Biennale Sztuki Dziecięcej w Kangawie (Japonia)W. Myśliwiec
28.Anna PaligaIII miejscePodkarpacki Konkurs Poezji Współczesnej - kat. recytacjaI. Chrzan
29.Patrycja ZimochlaureatMłodzieżowa Osobowość Szkolna 2011A. Dec
30.Kinga GrużewskaI miejsceOgólnopolski konkurs "Co zostawił nam Jan Paweł II?" - kategoria muzycznaA. Dec
E. Chmiel
31.Zuzanna HomendaII miejsceOgólnopolski konkurs "Co nam zostawił Jan Paweł II?" - kategoria muzycznaA. Dec
E. Chmiel
32.Julia WierzbińskaIII miejsceOgólnopolski konkurs "Co nam zostawił Jan Paweł II?" - kategoria literackaA. Dec
33.Karolina PółtorakI miejsceOgólnopolski konkurs "Co nam zostawił Jan Paweł II?" - kategoria plastycznaA. Dec
34.Dominika ŚliwaIII miejsceOgólnopolski konkurs "Co nam zostawił Jan Paweł II?" - kategoria plastycznaA. Dec
35.Katarzyna GnapII NagrodaX Ogólnopolski Konkurs Fotografii Dzieci i Młodzieży Koszalin 2011 "Człowiek, Świat, Przyroda" 
36.Przemysław OliwaI miejsceEliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (klasyfikacja indywidualna)S. Fugas
37.Artur KłyżIII miejsceEliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (klasyfikacja indywidualna)S. Fugas
38.Przemysław Oliwa
Artur Kłyż
Patryk Zembroń
I miejsceEliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (klasyfikacja drużynowa)S. Fugas
39.Paulina WalatI miejscePierwszy Interdyscyplinarny Międzyszkolny Konkurs Krasomówczy pt. "Legendy Podkarpacia" w kategorii j. angielski.M. Rewers
40.Michał Jakubczak
Łukasz Kołodziej
Jakub Czach
Tomasz Piechota
I miejsceOgólnopolski konkurs "Co nam zostawił Jan Paweł II?" - kategoria muzyczna (zespół)A. Dec
E. Chmiel
41.Katarzyna CzarniklaureatDiecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej"W Komunii z Bogiem"A. Dec
42.Joanna KsiążekfinalistaDiecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej"W Komunii z Bogiem"A. Dec
43.Justyna KurcekfinalistaDiecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej"W Komunii z Bogiem"A. Dec
44.Izabela BuszfinalistaDiecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej"W Komunii z Bogiem"A. Dec
45.Aleksandra Cynk
Justyna Tereszkiewicz
wyróżnienieWojewódzki Konkurs "Mogę Świętym być"A. Dec
46.Julia WierzbińskalaureatOgólnopolski Konkurs "Wartości Królowej Jadwigi w życiu współczesnej młodzieży"A. Dec
47.Chórek "Dziewiątka" w składzie:
Daria Łubkowska
Patrycja Tracz
Klaudia Bator
Kinga Grużewska
Olga Mrozowicz
Mariola Matuszek
Izabela Tańcula
Jagoda Pieniążek
Monika Łobaza
Jakub Czach
Michał Jakubczak
Łukasz Kołodziej
Zuzanna Misiewicz
Urszula Marnik
Oliwia Kozik
Izabela Matias
Tomasz Piechota
Patrycja Zimoch
Anna Sala
Izabella Zając
II miejsceIX Międzygimnazjalny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej dla Województwa PodkarpackiegoA. Dec
E. Chmiel
48.Bartłomiej WojtyślaureatWojewódzki Konkurs na Prezentację Multimedialną "Trzymaj formę"J. Amano
49.Konrad Małopolskitytuł kaonaPolsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"J. Pięciak
50.Szymon Misiewicztytuł taonaPolsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"J. Pięciak
51.Michał Rybkatytuł taonaPolsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"P. Tucka
52.Kamil Jaźwatytuł taonaPolsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"P. Tucka
53.Justyna KurcekwyróżnienieII Międzygimnazjalny Konkurs "Matematyczne origami"
54.Kinga GrużewskaII miejsceWojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Z piosenką przez życie" A. Dec
E. Chmiel
55.Maciej NędzafinalistaOgólnopolski Konkurs "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Poloaków w latach 1914-1989"S. Tomaka
56.Dominika MaderalaureatI Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla GimnazjalistówA. Mnich
57.Anna PaligaI miejscePowiatowy Konkurs KrasomówczyI. Chrzan
58.Patrycja WoźniakwyróżnieniePowiatowy Konkurs KrasomówczyI. Chrzan
59.Joanna SawułaIII miejscePodkarpacki Konkurs Literacki dla Gimnazjalistów"Czy znasz książki Małgorzaty Musierowicz z cylku Jeżycjada?"I. Chrzan
60.Piotr ToczekII miejsceEtap Wojewódzki Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego dla GimnazjalistówM. Pondel
61.Julia SteckoIII miejsceEtap Wojewódzki Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego dla GimnazjalistówJ. Amano
62.Szymon MisiewiczwyróżnienieEtap Wojewódzki Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego dla GimnazjalistówJ. Amano
63.Piotr ToczeklaureatMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KangurM. Pondel
64.Łukasz Kondraciukwynik bardzo dobryMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KangurJ. Amano
65.Kamil JaźwawyróżnienieMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KangurA. Zagocka - Zboril
66.Tomasz PiechotawyróżnienieMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KangurM. Pondel
67.Daniel GutwyróżnienieMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KangurM. Socha
68.Marcin PodhajskiwyróżnienieMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KangurM. Pondel
69.Jakub KlimowiczwyróżnienieMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KangurA. Zagocka - Zboril
70.Tomasz CzyżwyróżnienieMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KangurL. Cisek, P. Tucka
71.Mateusz KwaśnywyróżnienieMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KangurM. Pondel
72.Przemysław OliwawyróżnienieMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KangurM. Pondel
73.Dominika SiwikwyróżnienieMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KangurM. Pondel
74.Dominika NowakwyróżnienieMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KangurA. Zagocka - Zboril
75.Adrian BoberwyróżnienieMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KangurJ. Amano
76.Michał OleszkowyróżnieniePodkarpacki Konkurs Literacki "Książka, do której powracam"I. Chrzan
77.Karolina SmoleńII miejscePodkarpacki Konkurs Literacki "Książka, do której powracam"I. Chrzan

Inne sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9
w roku szkolnym 2009/2010

 

Lp. Uczniowie - uczestnicyRezultat KonkursOpiekun
1.Zuzanna HomendaII miejscePowiatowy Festiwal Pieśni RelijnejA. Dec,
E. Chmiel
2.Agnieszka StopaIII miejscePowiatowy Festiwal Pieśni RelijnejA. Dec,
E. Chmiel
3.Agnes PiszczLaureat III miejscaWojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej "Ochrona środowiska a zdrowie człowieka"A. Chmiel
4.Aleksandra SmolinfinalistaWojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej "Ochrona środowiska a zdrowie człowieka"M. Szaro
5.Gabriela Poźniaknagroda GRAND PRIXKonkurs "Olejowy Sherlock Holmes"J. Sowa
6.Anna SalaI nagrodaKonkurs "Olejowy Sherlock Holmes"J. Sowa
7.Monika Feret
Aleksandra Feret
I miejsceXVII Wojewódzki Konkurs Szopek BożonarodzeniowychA. Dec
8.Katarzyna GuzekI miejsceXVII Wojewódzki Konkurs Szopek BożonarodzeniowychA. Dec
9.Magdalena KuswyróżnienieXVII Wojewódzki Konkurs Szopek BożonarodzeniowychA. Dec
10.Brygida KuchnaIII miejsce11th International Drawing and Painting Competition "YOY OF EUROPE 2009"W. Myśliwiec
11.Jakub KołodziejIII miejsceIV Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek ObcojęzycznychA. Dec
12.Aleksandra WiniarzIII miejsceII Ogólnopolski konkurs fotograficzny "Pozostał po nich ślad"A. Dec
13.Anna PaligaIII miejsce"W kręgu Jężycjady Małgorzaty Musierowicz"- kategoria teatr jednego aktoraA. Kluz
14.Jakub KołodziejlaureatRejonowy Przegląd XI Wojewódzkiego Konkursu "Sacrum w literaturze i sztuce"- kategoria poezja śpiewanaA. Dec
15.Sonia KalandyklaureatRejonowy Przegląd XI Wojewódzkiego Konkursu "Sacrum w literaturze i sztuce"- kategoria recytacjaD. Zięba
16.Danuta DąbrowskawyróżnienieKonkurs literacki - "Książka, do której powracam"I. Chrzan
17.Patrycja WoźniakwyróżnienieII Międzyszkolny Konkurs Krasomówczy dla Mista Rzeszowa i Powiatu RzeszowskiegoI. Chrzan
18.Przemysław HubertII miejsceXVIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK - Etap Rejonowy Szkół GimnazjalnychJ. Amano
19.Małgorzata WilkwyróżnienieXVIII Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny BSP UNESCO "Miasto i przyroda na granicy dwóch światów"A. Chmiel
20.Jakub KołodziejII miejsce
oraz
Nagroda Prezydenta Miasta Rzeszowa
IV Wojewódzki Konkurs Piosenki EkologicznejA. Dec
J. Sowa
21.Michał GuzekI miejsceWojewódzki konkurs "ZSE PROGRAMMER'S".
22.Jakub KołodziejlaureatEtap rejonowy XVI Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków "8 wspaniałych"M. Pietryka
A.Dec
23.Marcin BąklaureatOgólnopolska olimpiada z j. angielskiego "Olimpus"K. Czupryk
24.Klaudia ŁożuklaureatOgólnopolska olimpiada z j. angielskiego "Olimpus"K. Czupryk
25.Konrad MaliczkowskilaureatOgólnopolska olimpiada z j. angielskiego "Olimpus"K. Czupryk
26.Jakub WanatlaureatOgólnopolska olimpiada z j. angielskiego "Olimpus"K. Czupryk
27.Aleksandra FugasI miejsceV Ogólnopolski Konkurs "Co zostawił nam papież Jan Paweł II?" - kategoria literackaA. Dec
28.Jakub KołodziejII miejsceV Ogólnopolski Konkurs "Co zostawił nam papież Jan Paweł II?" - kategoria muzycznaA. Dec
29.Zuzanna HomendaII miejsceV Ogólnopolski Konkurs "Co zostawił nam papież Jan Paweł II?" - kategoria muzycznaA. Dec
30.Artur Kłyż
Adrian Maślanka
Patryk Zembroń
III miejsceFinał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu DrogowymS. Fugas
31.Magdalena Kusnagroda głównaX Ogólnopolski Konkurs "Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie"A. Dec
32.Aleksandra ŚliwaIII miejsceX Ogólnopolski Konkurs "Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie"s. Feliksa
33.Łukasz Kołodziej
Paulina Frączek
III miejsceMiędzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o św. Królowej JadwidzeS. Tomaka
34.Jakub KołodziejfinalistaOgólnopolski Festiwal Piosenki ReligijnejA. Dec
35.Dariusz Różyckitytuł taonaKonkurs Fizyczny "Lwiątko"A. Wiktor
36.Błażej Rubatytuł taonaKonkurs Fizyczny "Lwiątko"A. Wiktor
37.Jakub KołodziejII miejsceXI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej "Soli Deo"A. Dec

Inne sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9
w roku szkolnym 2008/2009

 

Lp. Uczniowie - uczestnicyRezultat Konkurs Opiekun
1.Łukasz PilatI miejsceKonkurs wiedzy o krajach nienieckojęzycznych zorganizowany przez Uniwersytet Rzeszowski, Verein Deutsche Sprache i PSNJN w ramach obchodów Dnia Języka Niemieckiego A. Rzemińska
2.Aleksandra FugaswyróżnienieOgólnopolski Kokurs Literacki Rodzina Źródłem Pokoju dla LudzkościA. Dec
3.Jakub KołodziejI miejsceMiędzyszkolny Festiwal Pieśni Religijnej A. Dec
4.Jakub KołodziejI miejsceVI Konkurs Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej Laudate Deo (kategoria: piosenka polska)A. Dec
5.Jakub KołodziejI miejsce VI Konkurs Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej Laudate Deo (kategoria: piosenka obcojęzyczna)A. Dec
6.Anna RajzerI miejsce Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży Bezpieczne Wakacje 2008 - etap powiatowyW. Myśliwiec
7.Sonia KalandykIII miejsceWojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży Bezpieczne Wakacje 2008 - etap powiatowyW. Myśliwiec
8.Paula WieczorekI miejsceWojewódzki Konkurs Literacki Pan Cogito a człowiek XXI wieku - kategoria platycznaW. Myśliwiec
9.Joanna PaterekIII miejsceWojewódzki Konkurs Literacki Pan Cogito a człowiek XXI wieku - kategoria platycznaW. Myśliwiec
10.Dominika KwiatkowskaIII miejsceWojewódzki Konkurs Literacki Pan Cogito a człowiek XXI wieku - kategoria literackaA. Dłuska
11.Jakub KołodziejIII miejsceXVI Wojewódzki Konkurs Szopek BożonarodzeniowychA. Dec
12.Natalia PustelniakIII miejsceXVI Wojewódzki Konkurs Szopek BożonarodzeniowychA. Dec
13.Anna FaryniakwyróżnienieXVI Wojewódzki Konkurs Szopek BożonarodzeniowychA. Dec
14.Zuzanna RoszkaI miejsce drużynowoI Międzyszkolny Gimnazjalny Konkurs MitologicznyA. Krupińska
15.Arkadiusz StandyłoI miejsce drużynowoI Międzyszkolny Gimnazjalny Konkurs MitologicznyA. Krupińska
16.Dawid OgonowskiI miejsce drużynowoI Międzyszkolny Gimnazjalny Konkurs MitologicznyI. Chrzan
17.Urszula PieńczaklaureatPrzegląd Rejonowy X Wojewódzkiego Konkursu Sacrum w literaturze i sztuce - kategoria poezja śpiewanaA. Dłuska
18.Jakub KołodziejlaureatPrzegląd Rejonowy X Wojewódzkiego Konkursu Sacrum w literaturze i sztuce- kategoria poezja śpiewanaA. Dec
19.Urszula BakošwyróżnieniePrzegląd Rejonowy X Wojewódzkiego Konkursu Sacrum w literaturze i sztuce- kategoria poezja śpiewanaA. Dec
20.Marianna SkupieńwyróżnieniePrzegląd Rejonowy X Wojewódzkiego Konkursu Sacrum w literaturze i sztuce - kategoria recytacjaB. Olszewska
21.Sonia KalandykwyróżnieniePrzegląd Rejonowy X Wojewódzkiego Konkursu Sacrum w literaturze i sztuce - kategoria recytacjaD. Zięba
22.Agnieszka SzotI miejsceVII Edycja Konkursu W kręgu JEŻYCJADY Małgorzaty Musierowicz kategoria: literackaI. Chrzan
23.Wojciech TomasikIII miejscewojewódzki finał Konkursu Ekologicznego Ochrona środowiska a zdrowie człowiekaM. Szaro
24.Jakub KołodziejwyróżnienieOgólnopolski Konkurs Piosenki GIM-HIT 2009A. Dec
25.Urszula PieńczakII miejsceX Wojewódzki Finał Konkursu Sacrum w lietraturze i sztuce (kategoria poezja śpiewana)A. Dłuska
26.Jakub Kołodziejwyróżnienie i nagroda specjalna juryX Wojewódzki Finał Konkursu Sacrum w lietraturze i sztuce (kategoria poezja śpiewana)A. Dec
27.Aleksandra WiniarzI miejsceOgólnopolski konkurs fotograficzny Święty Franciszek – o przyrodzie do młodzieży - edycja zimowaA. Dec
28.Paulina StafiejIII miejsce drużynowoDrużynowy Konkurs Matematyczny organizowany przez WSIZM. Socha
29.Michał NiemiecIII miejsce drużynowoDrużynowy Konkurs Matematyczny organizowany przez WSIZM. Socha
30.Jarosław KolekIII miejsce drużynowoDrużynowy Konkurs Matematyczny organizowany przez WSIZM. Socha
31.Jarosław KoleklaureatIV Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów (organizator WSIZ)M. Socha
32.Agnieszka ObrzutI miejsceKonkurs Prozy i Poezji Frankofońskiej - etap wojewódzkiM. Głuszak
33.Jarosław KolekI miejsceKonkurs informatyczno-sportowy Ruch rzeźbi umysł i ciało - część informatycznaI. Dybowska
34.Marek PierścieniakII miejsceKonkurs informatyczno-sportowy Ruch rzeźbi umysł i ciało - część informatycznaI. Dybowska
35.Jarosław Kolek
Marek Pierścieniak
I miejsce drużynowoKonkurs informatyczno-sportowy Ruch rzeźbi umysł i ciało - część informatycznaI. Dybowska
36.Drużyna w składzie:
Paweł Dybowski
Tomasz Wojewoda
Patryk Winiarski
Adam Khalil
Mateusz Ławiński
III miejsceKonkurs informatyczno-sportowy Ruch rzeźbi umysł i ciałoI. Dybowska
B. Szczypta
37.Grupa aktorów:
Anna Faryniak
Natasza Gerlach
Szymon Wajda
Hubert Niemiec
Artur Waltoś
Aleksandra Fortuna
Angelika Olejczak
Magdalena Socha
Agnieszka Obrzut
wyróżnieniePrzegląd Teatrów ObcojęzycznychM. Głuszak
38.Jarosław KolekII miejsceKonkurs informatyczny ZSE programmer'sI. Dybowska
39.Wojciech TomasiklaureatWojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej "sapere aude" - odważ się być mądrymI. Dybowska
40.Rafał RumanekfinalistaWojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej "sapere aude" - odważ się być mądrymI. Dybowska
41.Damian Bandos
Adrian Maślanka
Jarosław Puzanowski
I miejsce drużynowoEliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczeństwa w Ruchu DrogowymS. Fugas
42.Damian BandosI miejsceEliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczeństwa w Ruchu DrogowymS. Fugas
43.Adrian MaślankaIII miejsceEliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczeństwa w Ruchu DrogowymS. Fugas
44.Jarosław PuzanowskiIV miejsceEliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczeństwa w Ruchu DrogowymS. Fugas
45.Jakub KołodziejI miejsceIV Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Co nam zostawił Jan Paweł II? - kategoria muzycznaA. Dec
46.Aleksandra WiniarzIII miejsceIV Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Co nam zostawił Jan Paweł II? - kategoria plastycznaA. Dec
47.Paweł PaniczlaureatOgólnopolski konkurs języka angielskiego MIX 2009K. Dec
48.Karolina PawłowskawyróżnienieOgólnopolski konkurs języka angielskiego MIX 2009K. Dec
49.Aleksandra BatorwyróżnienieOgólnopolski konkurs języka angielskiego MIX 2009K. Dec
50.Arkadiusz GilwyróżnienieOgólnopolski konkurs języka angielskiego MIX 2009K. Dec
51.Agnieszka KawuzawyróżnienieOgólnopolski konkurs języka angielskiego MIX 2009K. Dec
52.Michał GuzekwyróżnienieOgólnopolski konkurs języka angielskiego MIX 2009K. Dec
53.Jakub WanatwyróżnienieOgólnopolski konkurs języka angielskiego MIX 2009K. Dec
54.Brygida KuchnaII miejsceOgólnopolski Konkurs Święta Jadwiga w oczach ucznia - projekt na najładniejszą kartkę lub znaczeks. Feliksa
55.Anna SalawyróżnienieOgólnopolski Konkurs Święta Jadwiga w oczach ucznia - projekt na najładniejszą kartkę lub znaczeks. Feliksa
56.Anna FaryniakwyróżnienieIX Ogólnopolski Konkurs Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie - prezentacja multimedialnaA. Dec
57.Karolina PejskaI miejsceXVIII edycja konkursu O skrzydło orle - kategoria recytacje - poezjaA. Dłuska
58.Łukasz DarłakI miejsceXVIII edycja konkursu O skrzydło orle - kategoria gawędaI. Chrzan
59.Karolina WojciechowskawyróżnienieXVIII edycja konkursu O skrzydło orle - kategoria recytacje - prozaA. Dłuska
60.Jakub KołodziejI miejsceOgólnopolski konkurs fotograficzny Święty Franciszek - edycja wiosennaA. Dec

 


Inne sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9
w roku szkolnym 2007/2008

 

Lp. Uczniowie - uczestnicy Rezultat Konkurs Opiekun
1. Barbara Południak nagroda za najlepszą kreację aktorską VII Międzygimnazjalny Przegląd Teatrzyków Obcojęzycznych K. Woś
2. Ada Andruszewska
Natalia Pater
Milena Opulska
Aneta Małysza
Natalia Kocząb
Oliwia Ostrowska
Barbara Południak
Jakub Janeczko
Kamila Bylak
I miejsce VII Międzygimnazjalny Przegląd Teatrzyków Obcojęzycznych K. Woś
3. Dawid Ogonowski I miejsce Konkurs pt. "Polscy Nobliści - Henryk Sienkiewicz"
Kategoria: tekst biograficzno-literacki
I. Chrzan
4. Paula Wieczorek III miejsce Konkurs pt. "Polscy Nobliści - Henryk Sienkiewicz"
Kategoria plastyczna
W. Myśliwiec
5. Zuzanna Roszka I miejsce Ogólnopolski konkurs poetycki pt. "Święta Jadwiga Królowa - Perła Korony Polskiej" A. Dec
6. Miłosz Dańczak
Wojciech Motyka
Damian Kocaj
I miejsce II Międzygimnazjalny Konkurs "Młody Konstruktor" - fizyka .
7. Aneta Małysza laureat Regionalny Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Frankofońskiej K. Woś
8. Tomasz Dudek I nagroda V edycja konkursu "Ocalić od zapomnienia" - kategoria prac tekstowych na poziomie gimnazjum B. Olszewska
9. Mateusz Kawa (kl.3e) laureat Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej I. Dybowska
10. Miłosz Dańczak (kl.3e) laureat Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej I. Dybowska
11. Sebastian Stafiej (kl.3c) laureat Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej I. Dybowska
12. Karol Witkowski (kl.3c) finalista Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej I. Dybowska
13. Wojciech Tomasik (kl.2d) finalista Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej I. Dybowska
14. Drużyna PA_SA_GO_P w składzie:
Marek Pierścieniak
Bartosz Pałka
Maciej Goclon
Mateusz Sagan
półfinalifinaliści Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie DialNet Masters I. Dybowska
15. Drużyna w składzie:
Mateusz Kawa
Jakub Janeczko
Dawid Stankiewicz
Patryk Wąs
Wojciech Zawora
Dawid Połciewicz
Daniel Ziobro
II miejsce Konkurs informatyczno - sportowy pod hasłem "Ruch rzeźbi umysł i ciało" o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych I. Dybowska
16. Mateusz Kawa II miejsce indywidualnie Konkurs informatyczno-sportowy pod hasłem "Ruch rzeźbi umysł i ciało" o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych I. Dybowska
17. Izabela Stępień laureat
X miejsce
Ogólnopolski konkurs MIX z języka angielskiego organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej K. Dec
18. Przemysław Lamers wyróżnienie
XV miejsce
Ogólnopolski konkurs MIX z języka angielskiego organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej K. Dec
19. Łukasz Darłak wyróżnienie Konkurs Recytatorski "Legenda Baczyńskiego" I. Chrzan
20. Damian Bandos
Adrian Maślanka
Dawid Połciewicz
I miejsce Eliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym S. Fugas
21. Gabriela Rusin II miejsce VII Ogólnopolski Konkurs "Z Prymasen Tysiąclecia w Trzecie Tysiąclecie" Maria Mencfel (s. Feliksa)
22. Katarzyna Guzek wyróżnienie VII Ogólnopolski Konkurs "Z Prymasen Tysiąclecia w Trzecie Tysiąclecie" A. Dec

 


Inne sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9
w roku szkolnym 2006/2007

 

Lp. Uczniowie - uczestnicy Rezultat Konkurs Opiekun
1. Sulisława Bracławicz
Dawid Ogonowski
wyróżnienie Konkurs "Jeden utwór o Rzeszowie" pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa - kategoria młodzież do lat 18 I. Chrzan
2. Bartosz Wróbel nagroda za najlepszą kreację aktorską VI Międzygimnazjalny Przegląd Teatrzyków Obcojęzycznych K. Woś
3. Bartosz Wróbel
Karolina Bajda
Anna Maternia
Samanta Skupień
Karolina Sołtys
Bernadeta Bęben
Aneta Małysza
jako zespół "Les LOUPUS-GAROUX"
II miejsce VI Międzygimnazjalny Przegląd Teatrzyków Obcojęzycznych K. Woś
4. Piotr Flis
Maksymilian Haczkiewicz
nagroda główna 2. edycja konursu "Sfotografuj eksperyment" A. Wiktor
5. Karolina Sołtys wyróżnienie Konkurs Recytatorski Poezji K.K. Baczyńskiego i "Poetów Walczącej Warszawy" A. Kluz
6. Aneta Małysza II miejsce Konkurs recytatorski "W kręgu "Jeżycjady" M. Musierowicz" R. Książek
7. Damian Maślanka
Dawid Połciewicz
Damian Bandos
I miejsce Eliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym S. Fugas
8. Karolina Bajda
Bartosz Wróbel
II miejsce Konkurs języka i kultury francuskiej K. Woś
9. Barbara Południak III miejsce XI Regionalny Konkurs Recytatorski " O Skrzydło Orle" D. Zięba

 


Inne sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9
w roku szkolnym 2005/2006

 

Lp. Uczniowie - uczestnicy Rezultat Konkurs Opiekun
1. Paulina Kawa
Joanna Pytko
Monika Sala
Natalia Tłuczek
Anna Warchał
III miejsce Przegląd polskiej i obcojęzycznej piosenki religijnej "Laudate Deo" A. Dec
2. Aleksandra Kołcz
Karol Bijoś
I miejsce
wyróżnienie
"Wisława Szymborska" - II edycja konkursu poświęconego polskim noblistom (kategoria recytacja) I. Chrzan
3. Paulina Kawa
Joanna Pytko
Monika Sala
Natalia Tłuczek
Anna Warchał
nagroda specjalna Gminno - dekanalny przegląd piosenki religijnej A. Dec
4. Paulina Sobczyk wyróżnienie Konkurs recytatorski "W kręgu Jeżycjady M. Musierowicz" B. Olszewska
5. Aleksandra Kołcz
Patrycja Ciebiera
III miejsce XII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Będzinie M. Wysokiński
6. Aneta Szwed
Arkadiusz Migała
Karol Bijoś
V miejsce
i tytuł laureata
Ogólnopolski finał konkursu – „Moje finanse Z klasy do kasy S. Fugas
7. Aleksandra Gajdek wyróżnienie VI Międzyszkolny Konkurs Literacki „I ty możesz zostać poetą” - kategoria poezja I. Chrzan
8. Katarzyna Woźniacka II miejsce VI Międzyszkolny Konkurs Literacki „I ty możesz zostać poetą” - kategoria poezja A. Krupińska
9. Joanna Brodawka laureat Eliminacje Regionalne XXIV Konkursu Prozy i Poezji Frankofońskiej K. Woś
10. Marcin Sołtys
Konrad Kudła
Damian Maślanka
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Eliminacje Miejskie i Powiatowe OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
klasyfikacja indywidualna
S. Fugas
11. Marcin Sołtys
Konrad Kudła
Damian Maślanka
I miejsce Eliminacje Miejskie i Powiatowe OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
klasyfikacja drużynowa
S. Fugas
12. Aleksandra Kołcz II miejsce Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości K. K. Baczyńskiego I. Chrzan
13. Reprezentacja G9 I miejsce Konkurs Informatyczno - Sportowy pod hasłem "Ruch rzeźbi umysł, duszę i ciało" o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Rzeszowie I. Dybowska
B. Szczypta

Wspieraj szkolną bibliotekę,
zapełnij regały nowymi książkami


Potrzebujesz podręcznika czy interesującej książki? - zrób zakupy na
www.gandalf.com.pl

i przekaż na konto naszej biblioteki punkty, które wymienimy na książki.


Copyright © Gimnazjum nr 9
Projekt i wykonanie: Elżbieta Chmiel